fuli94 Creative Commons License 2022.01.20 0 0 3554

Hahó!

Nagyon lehalt a fórum, gondolom nem prioritás a mandulaműtét Covid alatt... Mindenesetre én lassan 2 hónapja, hogy megszabadultam a manduláimtól, és még mindig nem 100-as a dolog. Ha van ilyen sorstárs mostanában, nyugtasson meg, hogy neki sem múlt el minden baja a hivatalos 2-3 hét után, mert már eléggé el vagyok keseredve. Torok bedagadása, ízérzékelés, nyelési problémák, ilyesmikre gondolok. Nekem a lábadozás is pokol volt, pedig hála az égnek nem véreztem be, de minden egyéb szempontból sajnos a pechesebbek közé tartoztam. Azért nem bántam meg a műtétet :) Csak alábecsültem és felkészületlen voltam. Most már egész másképp vágnék neki, sok hasznos tippet tudnék adni saját múltbeli magamnak :D

 

 

És egy tipp, ha valaki még műtét előtt áll: Nézzen bele a torkába!!!! Én elfelejtettem, aztán később már nem tudtam, mi néz ki normálisnak, mi nem, milyen volt régen, milyennek kéne lennie most... Frusztráló volt, plusz a műtét után tiszta gyászban voltam, hogy elfelejtettem utoljára megnézni és elbúcsúzni a manduláimtól :D

 

Ha még hébe-hóba valaki erre jár és beleolvas: kitartást és jobbulást!