bolula Creative Commons License 2022.01.20 -2 18 5143

Itt pedig már benne is vagyok.

A fotózás miatt nem fért ide a keze, de ilyenkor még szokta kicsit masszírozni a kint lévő részt, illetve kicsit veri is úgy, hogy benne van a popójában a szerszámom hegye. Azután maga alá teszi a kezét (ő a hátán szokott feküdni) és amennyire eléri, megdolgozza baszás közben a heréimet is, amitől én általában akkorát és olyan sokat élvezek, hogy alig vagyok magamnál, a gecim pedig részben kifolyik, pedig ejakulálás közben tövig benyomom a faszomat az ánuszába. A másik kezével többnyire a csiklójával játszadozik, bár sajnos elélvezni nem tud análisan.  Ritkán bekerül közben a punciba egy vibrátor is, ami külön jó, mert a vékony gátfalon keresztül engem is izgat a rezgés. Olyankor a vibrit irányítja a szabad kezével - ez még nagyobb kéjt jelent nekem. De erről még nem lőttem képet sajnos...

Mielőtt seggbe dugnám, mindig rendesen kinyalom nem csak az ánuszát, hanem a punciját is, és megkúrom, hogy először neki legyen orgazmusa (lehetőleg hüvelyi) , s csak azután analizáom. Eddigre már én is eléggé föl vagyok izgulva (meg még anál előtt alaposan le is szop), így nem töltök 3-4 percnél többet az ánuszrózsájában.

Sajna több fotó már nem készült, mert ha belemelegszünk, nem a kép a lényeg.