Unicalfan Creative Commons License 2022.01.19 0 0 43814

Egyáltalán nem áll szándékomban győzködni,csak megjegyeztem,hogy a hőcserélője világbajnok kategória

 

De ennyi. Győzködhetsz, hogy ez jó, de én ezt ennyi pénzért egy modern, jó energetikai mutatókkal rendelkező házba meg nem venném.


Csak kérdezném: A Hoval (16kw-os) tud 1:5.5 modulációt 2.9kw ot  50/30 on a mostani Aristonod tud  1:4.5 modulációt 2.6 kw-ot 50/30-on  

Tehát van két kazánunk ami kb ugyanazon paraméterekkel rendelkezik

 

A Hovalra elismered,hogy a hőcserélője és mátrix égője szuper,aztán azt mondod,hogy :modern, jó energetikai mutatókkal rendelkező házba meg nem venném.--de ugyanakkor ide vettél egy olyan Aristont ami paramétereiben tök ugyanazt tudja

 

Irod hogy modulációs arányszám tekintetében "csak" 1:5 őt meg csak 1:3 at tud .....az Aristonod "csak" 1:4.5 tud,de nem értem ha ez téged zavar akkor miért nem vetted a 24 kw-os fűtő változatát annó...ott 1:10 az arány és min teljesítményben tök ugyanazt tudja mint a 12kw-os.

 

Az árcédulán már én is sokat gondolkodtam,hogy a Hajdu miért közel fél milla,és miért csak kombi van belőle...na ezt én sem venném a közel 6kw min miatt...A Hoval áráról meg ne is beszéljünk mert ott végképp nem tudom hogy ki a célközönség...

Ami tök nagy rejtély számomra,hogy a Hoval továbfejlesztett változata a Comfort sorozat mitől lett 65 kg vs Hajdu vagy Hoval classic sorozat.(30kg)

 

Egyébként nem csak a Hajdu licenceli,hanem a Hoval is  ...az Intergastól.

Előzmény: attila0325 (43798)