Spanci! Creative Commons License 2022.01.15 -2 4 5236

Engem aztán nem tiltottak ki sehonnan, miért állítasz valótlant? 1 perc alatt megnézhető a kultúra közleményeiben, hogy nincs semmi ilyesmi értesítés. Valahogy nem találom a nevem, csak a Tiedet: https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9111528&la=160325467 Nem is én jelentettelek, hanem valami olyasmit írtál nekem, amit ottani topikolók nem kultiváltak, más jelentette, én már el sem tudtam olvasni (szerencsére), ha olyan tartalom volt benne irányomban, ami miatt kiraktak onnan. Amúgy meg abban a topikban egyáltalán nem volt divat a plusz/minuszolás, csak amióta betetted a lábad oda, akkor szaporodott el, irányodba. Gondolom máshonnan mentek utánad a Téged "kedvelők", mivel olvastam olyat is, hogy Te mindenkit egyformán utálsz, persze ahol ezt írtad, ott is tök topikidegen téma volt. Szerintem egy kevés gondod sem lenne, ha mindenhova olyasmit írnál, ami odavaló és a jó népet érdekli. Én nem mínuszoltalak Téged sehol, ettől független megneveztél leverebezva a rákos csoportban, így próbáltál embereket (akik nem tudták az előzményeket) ellenem fordítani a Kultúra fórumcsoportos afférunk miatt. Totál elképesztő és fárasztó amit művelsz. Magasan teszel arra, amit a moderátor kér tőled. Szégyellem magam, hogy most én is offtopik vagyok itt, de a hazugságot nem tűröm, engem sehonnan nem tiltottak ki, az ottani kommentem eltűnése is lánctörlés része volt, ezt megírták nekem a törlési értesítőben. (Ja és én annyira nem voltam előzőleg ellened, hogy még filmeket is akartam neked ajánlani, meg sorozatokat mikor kérted, de láttam, hogy másféle az ízlésed). És ezzel be is fejeztem ezt a témát, mert már tényleg rohadt fárasztó az egész, eddig sem írtam semmit, csak döbbenten néztem, hogy engem sértegettél, mivel sem veréb nem vagyok, sem minuszoló és még Te vagy felháborodva.

Előzmény: Törölt nick (5232)