eomer Creative Commons License 2000.01.07 0 0 55
Kedves Korovioff,

A nyugdíjasokat tényleg hagyjuk, mert csupán arról beszélhetünk, mi lehetett volna... SZVSZ megadták volna - akár más területek rovására is -, mert a büdös életben nem választották volna újra őket, ha megint átcseszik a nyugdíjasok fejét. De a vita erről tényleg elég akadémikus.

Az újságírókkal kapcsolatban én azért megengedőbb vagyok. Akikkel én kapcsolatba kerültem, azok nem rosszindulatból írtak hülyeségeket, hanem egyszerű tudatlanságból, meg nem értésből, hanyagságból. És az én szakmai ügyeim igencsak törpe ügyecskék voltak, tehát örülhetek, hogy ennek ellenére lehozták az anyagokat. Egyszer jelent meg rólam, velem egy normális cikk, azt viszont én írtam... :-) Szóval én elképzelhetőnek tartom, hogy az újságírók zöme egyszerűen nem fogta fel HUjberék mahinációinak lényegét. És Hujber elvtárs, meg Máté elvtárs azért nagy falat. HA hülyeséget írnak, akkor abból könnyen baj lehet. Leperlik az újság gatyáját is. MInt ahogy a FIDESZ próbálkozik most az ÉS- sel. És ugyebár hülyeséget írtak (FIDESZ- cég), amiért szívnak is rendesen...

Előzmény: Korovioff (50)