Újlaki Creative Commons License 2000.01.06 0 0 18
Mivel az index címlapján a hírek között az szerepel, hogy mégis megmarad a kedvezmény, nyugodtan hajthatjuk... hát álomra nem, hanem további virrasztásra a fejünket.

Herold: igen, az valóban egy elég bunkó beszólás volt - ha akarod, megkeresem és belinkelem -, a mostani már egy kicsit kultúráltabb; már úgy értem, ahhoz képest. Akkor valaki felvetette, hogy esetleg valamikor a diákom voltál, és megbuktattalak, vagy egyéb okból örökre emlékezetes maradtam a számodra, és valami akkori afférért állsz ilyen sanda módon bosszút. De ki kell, hogy ábrándítsalak, nekem soha nem volt Herold fiam nevű diákom...

Sajnos vagy szerencsére, de nem vagyunk egyformák, és ami valakinek finom humor, játék a szavakkal, régi olvasmányélmények felidézése, az a kevesbé... hm, tájékozottnak esetleg értelmetlennek tűnik. Szerintem nem érdemes ezt önmagunkat még jobban lealacsonyító hangon megtorolni, elvégre nem a hírhozó a hibás.

Mindegy, felejtsük el, nem szabad a saját szintünk alatti vitákba belemenni.

Ha jól emlékszem, akkor és ott a fekete lukakról volt valami vita-féle, vagy a 19. bolygóról. Itt van midnkettő.

Küldj egy képeslapot!

Előzmény: Herold (17)