Újlaki Creative Commons License 2000.01.06 0 0 11
A megoldás egyszerű: én dolgozom a neten, és amit kitűztem magamnak, be kell fejezni. Legfeljebb egy nagyobb köpőcsészét kell kikészíteni...

Persze, igazad van, azért bátorkodtam megmagyarázni a gyengébbek kedvéért, hogy a humor humor volt.

Ha pont "jól" elkapod, akkor este 6-tól reggel 5-ig csak szűken 12-szer tudod elveszteni a kedvezményt. Hétvégén viszont du. 3-tól másnap hajnalig bőven megvan az általam kiszámolt "kedvezmény"...

Megjegyzem, teljesen mindegy, hogy letelt-e at 53 vagy hány perc, ha két perc után old le, akkor is a végén ugyanannyi idő telik el kedvezmény nélkül. Sőt, a kapcsolási vagy milyen díj miatt ez még rosszabb. Az én egyik számlapanaszom is emiatt volt, néha zajos volt a vonal, és akkor ne tudtam bejelentkezni, leoldott, a MATÁV viszont számlázta az egyperceseket (nem Örkénytől). Volt olyan hónap, hogy 800 forint károm keletkezett. Pusztán elvből megpróbáltam érvényt szerezni az igazamnak. Olyan elképesztő ökörséget írtak vissza, hogy ha nem sírni kellene miatta, dőlnék a röhögéstől. Ennek a vitának lett az a vége, hogy

péntek 14 óra: zár az ügyfélsanyargató iroda
péntek 15 óra: kikapcsolják a telefont
péntek 16 óra: hozza a postás a levelet, hogy amennyiben 15 napon belül stb. stb.
...
hétfő 9 óra: befizetem a vitatott számlát
szerda-csütörtök: ekkorra ígérik a visszakapcsolást
hétfő 10 óra: elkezdem mesélni az esetet
hátfő 10 óra 10 perc: az ügyintéző kislány könnyekkel a szemében szól oda telefonon, hogy kapcsolják vissza.
hétfő 10 óra 10 perc 30 másodperc: él a telefon

Előzmény: GyB (9)