Unknownsoldier Creative Commons License 2021.12.16 0 0 58105

Köszi a tippet, kerestem őket is, január 27-re lett volna a legkorábbi időpont. A Forddal egyeztetve sikerült megegyeznünk egy január vége, legkésőbb február első hete időpontban, ha esetleg a sorból kiesik valaki előlünk akkor annyival előbb. Úgy döntöttem, ez már így marad. A javítás kérdéskörében maradva, természetesen az értékvesztést azt kiharcolom a biztosítónál, főleg, ha 50-100 eFt-al akarják majd kiszúrni a szemem. Az előző OFFtopic GS-em ugyanitt Veszprémben javították meg egy kisebb fiaskó után (akkor én bénáztam), elég borsos lett a számla (2013-ban 506 eFt), de a biztosítókkal történt elszámolás után a mutatvány nekem 6 eFt-ba került, meg buktam 2 év bónuszomat a CASCO-n. Avultatás nem volt az akkor 5 éves autónál. Első lökhárító komplett csere+fényezés+bal oldali fényszóró, bal első sárvédő csere volt úgy emlékszem. Sajnos most Veszprém környékén fullon van minden karosszériás-fényező, úgyhogy sakk-matt. Úgy látszik az elmúlt hetek időjárása a kasztnisok malmára hajtotta a vizet! :)

Előzmény: loganos (58075)