Hepci Creative Commons License 2021.12.04 0 0 92523

Nem állítottam semmi abszurd dolgot, meg nincs semmi közöm az alt-right eszmékhez, ha ezeket eszmének lehet nevezni.

Pusztán azt állítottam, hogy szinte mindig szinte mindennek van alternatívája, még akkor is, ha politikusok ennek az ellenkezőjét hangoztatják.

A jelenlegi honi betegszámot például egészen biztosan elő lehetett volna állítani további oltások nélkül, más módszerekkel is, például ha a hős vezérkar nem azt állítja, hogy az oltásnak nincs alternatívája, hanem szeptember első felében fokozatosan enyhe korlátozásokat vezet be, újra kötelezővé teszi a maszkhasználatot és funkciót ad az oltási igazolványnak.

Én egyébként nagyon nem szívesen hallok az egészségügy "terheléséről", amióta a 6ökör Kásler miniszter tavasszal kijelentette, hogy az egészségügyünk rezzenés nélkül állta a terhelést, és ez akkor azt jelentette, hogy szinte kivétel nélkül mindenki meghalt a kórházakban, aki rossz állapotba került. Egyfajta tömegmegsemmisítés, mint a "terhelés állása": hát ehhez csak gratulálni tudok a mélykeresztény, humanista miniszternek.

 

Előzmény: BZoltan (92522)