Russian0718 Creative Commons License 2021.11.30 0 0 57978

Egyetértek! Nekem is az 1.6 sce szívós változat van (2018 nov.)

Eleinte furcsa volt a "lomhasága" de pont itt kaptam tippeket, hogy nem tököljek, simán pörgessem a motort (bátran vátsak vissza ha nem akar gyorsulni) és menni fog az.

Nos ez félig igaz, félig nem..

Ahogy írod, ha megy a klíma (nyáron..), akkor b@szhatod a pörgetést, elfogy az erő. Ez van, ezzel vagy együtt tud valaki élni vagy váltani fog (másik autóra)

De!

Volt egy kis problémám a hirtelen gázadással (dadogott, rángatott), ezt jeleztem is a szervízben. 

A motort (vagy a tököm tudja mit) újraprogramozták, azóta ez a rángatás, megtorpanás gázadáskor megszűnt!! 

Sőt, mintha kicsivel jobban is menne az autó.

Arról nem is beszélve, hogy most lesz csak kb. bejáratva az autó. 16 ezer km van benne.

Azt mondták 10 ezer felett megérkeznek a pacik a porolóba, nos ez azért költői túlzás de valóban mintha kicsivel jobban menne.

Ha nem 20 éves az ember.. és el tudja viselni, hogy mások is mennek előtte... ha nem érzi a késztetést, hogy mindenkit leelőzzön, akkor teljesen vállalható az 1.6 szívó motor. 

Én elégedett vagyok vele (pontosabban együtt tudok élni ezzel a kis kompromisszummal).

Előzmény: paljoc (57976)