rezeda9001 Creative Commons License 2021.11.15 0 0 12382

26900 Ft. a kiemelt álló, megfejelve 900 ft.  tranzakciós díjjal. A tranzakciós díjért cserébe a következő szolgáltatást tudták nyújtani: a beígért 10 órai jegyárusítás elkezdése helyett üzenet a livenation.hu és az esemény fb. oldalán, hogy informatikai probléma lépett fel, mindenki szíves elnézését kérik, a jegyárusítás 11-kor kezdődik. A kb. fél órája már online sorban állók felhördültek, hogy persze, informatikai probléma, mint a Red Hot jegyeknél. Egy- két sikeres jegyvásárlásról tudósító üzenet is volt, ekkor már összekuszálódtak a szálak. Közben sajtóhírré vált, hogy az OTPnél valami gebasz van. Aztán az OTP feléledt és a livenation oldalán bármilyen koncertre lehetett jegyet váltani, kivéve a Maidenét, ott nem ment az OTP. Az event fb. oldalán úgy oldották meg a kommentes savazást, hogy letiltották a kommentelési lehetőséget. A livenation oldalán mély csend majd egyszercsak üzenet, hogy hála az égnek minden helyreállt, a jegyek árusítása du. 2-kor kezdődik. Dél volt. Ekkor már az ismerősökkel azt tippelgettük, hogy vajon mire kell még két óra felkészülés, átszámolják a megmaradt jegyeket, miután eladhattak úgy 10-et, vagy mit csinálnak? Ja, és beálltunk az online sorba másodjára, ez a sor jóval lassabban haladt, mint az első, de fél kettőkor sorra kerültem VOLNA csak ugye a jegyek árusítása nem kezdődött még el. Kezdhettem elölről az egészet. Aztán du.2 után valamivel megvásárolhattam az áhított jegyet, 900 ft-os tranzakciós díjjal megfejelve, négy óra online sorállás és várakozás után. Én már Dél Amerikába szóló Maiden koncertjegyet is vásároltam online, de ilyen produkcióra még ők sem voltak képesek.

Előzmény: murray (12381)