Ocean Creative Commons License 2021.11.13 0 0 113370

FM2020 - Magyar válogatott (és MTK) - 5. rész - 2021. május

 

Csak gyorsan, vázlatosan, kevés szöveg, több kép :)

Kezdjük a végén: ezt nevezem én eredménynek!

A veretlenség a vége felé lett oda, mikor már zsebben volt a cím, elég nehéz volt fenntartani a motivációt. Sebaj.

A bajnoki címre mondjuk számítottam, egész szezonban nem volt ellenfelünk.

A következő már inkább meglepett:

Egész jó sorsolásunk volt, az első NBI-es ellenfél a Vidi volt az elődöntőben, őket két meccsen sikerült lenyomni, de a Fradi ellen egy garast nem tettem volna ránk. Mégis sikerült valahogy.

Mindezek után Wéber nagyúr lett az év edzője :D

Nézzük csak mit ért el, mit ért el... áá 47% győzelmi arány! Epic :D

A board magától úgy döntött, hogy sok az a 3 millió euró, ami van a kasszában:

Antonnal kapcsolatban nagy várakozásim vannak. 20 éves, de már ő a legjobb játékosunk. Igaz, most az ukrán U21-ben játszik, de kettős állampolgár, küzdök, hogy felnőttként hátha átáll hozzánk, nagy nyereség lenne:

Két "legendától" viszont elköszöntünk. Kantának volt még szerződése, és győzködtem is, de nem akart maradni. 37 évest ilyen jól játszani én még nem láttam:

 

A válogatottnál csendes tavasz volt, Montenegrót vertük, de a sérülések kicsinálnak. Erre az egy tétmeccsre is, egyszerre sérül le Orbán és Kádár (a teljes belső védelem), valamint Szoboszlai és Nagy (a teljes belső középpálya).

És hát a taktika... van aki majdnem 2 éve játszik ugyanabban a pozícióban, és mégsem tanulták meg a taktikát.

 

Ez meg így pont a végére:

Egy harmadik helyért simán kivágták. Jelzem, Guardiola is munkanélküli :)

 

Előzmény: Ocean (113369)