a drága bárány Creative Commons License 2021.10.31 -8 0 39

én is adnék magamnak egy mínuszt, mert fájdalmat okozok nektek a borotvaéles megállapításaimmal. egyébként meg én nemcsak jövőbelátok, hanem a vesétekbe is, amiről tudom, hogy számotokra nem kis fájdalommal jár. ezér óbégattok keserűen, és tapad a kezetek a mínuszra, hogy haggyam már abba, mer nem tudjátok tovább egy pillanatig sem elviselni. de nem hagyom, hanem még elmondanám nektek, hogy akkora ember vagyok, hogyha megtudnátok, még nagyobb fájdalom érne benneteket. ezért kíméletességből nem mondom meg. de próbáljatok meg következtetni abból, hogy felvilágosítalak benneteket, hogy miket vásárolok. mert abból minden kiderül. jobbról balról kerülnek a legdrágább áruk a bevásárlókocsimba, az összes eladó megalázkodva keresi kegyeimet, és ugrik mind levenni a legfelső polcokról ami épp megtetszik nekem. hát ekkora ember vagyok. mostpedig bizonyítottam, hogy kiderült a szövegből, hogy igazam van. ha ezekután még ellentmondasz, akkor már inkább nem is állok veletek szóba, mert csak ravasz mód kulturálisan próbálnátok csapdába húzni a jobbik énemet. 

Előzmény: a drága bárány (38)