bandi.bácsi
2021.10.30
|
|
-3 2
148
|
Sziasztok, nyári kerékpártúrám során egy napos kitérőt tettem Macedónia felé. E nap esemenyeit, látványvilágát ajánlom figyelmetekbe, amolyan kerékpáros útifilm keretében. Albán kalandok 2. sorozatom következő reszében áttervezés után egy kis időre országot váltok. Felső-Macedoniában a Fekete Drin mellett vezet utam. A Debar és a Globacsica tó mellett az Ohrodi tó is megmutatja a maga szépségét. A Thana hágó leküzdése után - már Albániában - fantasztikusan panorámában vezet utam Pogradecbe. Pazar látványvilág egy kerékpáros szemszögéből. Kerékpáros útifilm nemcsak kerékpárosoknak. Köszönöm mindenkinek a megtekintését és a feliratkozást.
https://youtu.be/Yy-uJ8N3TF4 |
|