atherton_ Creative Commons License 2021.10.27 0 0 4457

no de ez nehéz lesz: kb senki nem emlékszik rá csak én, ill én sem, csak foszlányokra, a 90-es években láthattam egyszer. egy tipikus new yorki(?) bérházban játszódott, az a téglás, tűzlépcsővel az ablakok előtt. szal a főszereplő valami kiöregedőben lévő rockerszerű muki, aki még 40 fölött is motorral jár farmerben meg bőrdzsekiben (talán forgatókönyvet ír egy irodában vagy ilyesmit dolgozik) a fölötte lakó tinicsaj lejár hozzá a létrán bagózni stikában. a földszinten viszont egy dilis nő lakik elzárkózva, a függöny mögül lesi az embereket, meg az ajtó kémlelő nyílásán. sokáig nem is látni az arcát mert depresszív neurotikus hangulatát az öltözőkével is kifejezi (fátyol meg ilyen marhaságok) valszeg családi vonás lehet a dilinyó, mert képzeletben gyakran vitázik az idétlen apjával és bátyjával, akik megjelennek nála (képzeletben) és mintha a bátyán olyan zakó lenne amin nagy kérdőjelek vannak. úgy fest hogy a rocker pasi különösen a bögyében van a nőnek, mert az ajtón keresztül ordítozik vele. aztán történik hogy valami úton mégis áthívja magához a fazon, erre az alkalomra hihetetlenül attraktívan kiöltözködik a nő a maga idióta stílusában. teszi veszi magát míg egy mozdultnál felcsúszik a rövid szoknyája, mire pasi aki azt hiszem ekkor már ittas: "csak hogy látok végre egy segget" - felkiáltással le is csap rá, és hoppszlá.. no igen, szóval úgy tűnik jól sikerült az éjszaka, mert másnap szokatlanul normális és kedves a nő. csak ügyetlensége nem változott. egy alkalommal pl. valamit pillanatragasztóval szeretne ragasztani, de csak az ujjait sikerül neki össze.

na szóval nem egy hollywoodi film, hanem inkább valami kisköltségvetésű, ismeretlen színészekkel. de gyanítom úgy sem látta senki rajtam kívül.