ötfelezős Creative Commons License 2021.10.25 -1 0 125532

Mert ez a leggyorsabb, és legolcsóbb 

Ezt bizonyítottam be az előbb, hogy az előnyök lényegtelenek. Látom, hosszút te sem olvasol. :D

Őszintén szólva, nem értem, mit keresel itt. Ha jobban tudod, akkor minek kérdezed? Miért kell a megerősítés? Nagyon úgy néz ki, minta a saját elképzeléseiddel kapcsolatban várnád a felmentést, hogy: igen, nem szabályos, de ütős érveid vannak, igazad van jó lesz ez így, csináld, melléd állunk a bíróságon, négy sztárügyvéd van köztünk! Itt most velünk szemben érvelsz olyan szabványelőírásokal szemben, melyek egész Európában érvényesek. Van ennek szerinted a legkisebb értelme? Tudom, ettől megharagszol, de hát ezeket csak szimplán nem értem. Írtál már Svájcba az IEC központjába, hogy a magyar Indexen két ember szerint hülyeség, amit maguk állítanak? Vagy legalább az MSZT illetékes szabványosítási bizottságának? Azok továbbíthatják Svájcba a legközelebbi munkabizottsági ülésre az észrevételeidet. Csapd hozzá a terhelhetőséget is, hogy számításaid szerint helytelen az ővéké. Itt többnyire szabványalkalmazók vannak.

Megvan tehát ennek a szabályos útja. Én rá tudok mutatni az MSZ 1585 azon passzusaira, amelyek az én észrevételeim miatt változtak meg (az észrevétel után 5 évvel). És azokra is, amelyekkel nem értek egyet. A változásoknak tehát megvan az útja, az érvényes előírásokkal meg lehet nem egyetérteni, csak figyelembe venni nem lehet. Illetve lehet, ha megvan hozzá a szakmai magabiztosságod, és álláspontod védhető. Én még, bocs, szakmai érvet nem láttam.

Előzmény: Törölt nick (125531)