netizen Creative Commons License 1999.12.14 0 0 topiknyitó
Igen igen kedves olvasó a dzémszbondfilmről van szó - "The world is not enough". Egy filmről ami megint csak elszomorított. Sophie gyönyörű volt benne mint mindig de ze a cim prarafrázisával élve már nem elég... "Pod racing" - ugyláccik ez az év filmeladó merketingfogása... Habár itt már a film elején letudják, bezzeg George ravaszabb volt: Ott meg kellett mézned a film felét egy rulez kis sebességlázhoz. Szerintem az a bajom vele, hogy most nem sikerült 007 számára hatásos ellenséget találni... A leguccsó JamesBond film sajtócézára zsenális volt a jelenlegi "oljamacával" szemben. Most nemtom Holywood lett nagybeteg vagy csak az én fejem lágya nőtt már be mivel úgyláccik túl sokat láttam már az életben hogy jelenlegi Bond-unk komoly hatást gyakoroljon rám. A film azért nem "rettenetesen" rossz.. de ha csak a tényleg klassz részeit tartanánk meg mintegy 30 percre zsugorodna imho...

Főcím: Nagyon Rulez a silhouette-k a manapság divatos leguccsó texturázási technika szerint vannnak renderelve. Mindazon által a filmben kevés a 007 cucc, a szegény BMW mintegy 5 percnyit se szerepel miután 2vágja a körfűrész... cserébe megbecstelenítik az MI6-ot a film elején...

Nektek hog teccett?

Nekem furi a title song: énekli a Garbage énekesnője. A 2-vel ezelöttit Sheryl Crow énekelte... EZ valami rule féle lenne? :-))