zöldtulipán Creative Commons License 2021.10.17 -3 3 3017

Az ismétlést néztem, jöjjön most egy összefoglaló, szubjektív vélemény:

Dobó Katáék kezdése elég gyengére sikerült, kijött az, hogy a lassabb táncok sokkal jobban állnak Katának, ott tudja érvényesíteni a szép mozdulatait, partnere pedig a szép emeléseket. Ez nem volt elég pörgős…

 

Zozó továbbra is az egyik leggyengébb, ki kellett volna már esnie, de nyilván még egy darabig nem fog…

 

Kozma Dominiknak nem a szamba állt a legjobban, a sportolói mozgást nehéz lelazítani, viszont rajta látszik, hogy komolyan veszi, élvezi,  akarja, és az is látszik, hogy jó viszonyban vannak Laurával, szimpatikus páros.

 

Cooky-ék kiesése már érett, a vége képpel mintha már ők is készültek volna erre… a gyerekek viszont cukik voltak :)

 

Kinizsi Ottóék bevallottan egyik kedvenceim, a rontás ellenére is nagyon tetszett, egyik legjobb quick step volt, amit ebben a műsorban láttunk.

 

Árpa Attiláék tánca kétségtelenül szép volt, de szerintem továbbra is indokolatlanul túlértékeli a zsűri.

 

Kamarás Iván a másik túlértékelt, bár jobb lett ez a hip-hop, mint ahogy előtte gondoltuk, hogy mennyire fog ez hozzájuk közel állni, de azért nem 40 pont…

 

Furának tűnhet ilyet írni egy modellre, de Nagy Rékából pont a finom, légies, nőies, táncos mozdulatok hiányoznak még. Fejlődik, de még láthatóan betanult mozdulatok sorozata, és a plusz hiányzik belőle, amitől a tánc művészet… A 10 pontokat itt nem is értem…

 

Tóth Andiék: nem kérdés, hogy nincs a mezőnyben ellenfelük, kiemelkedőek. Megérdemelt a 40 pont, bár óhatatlanul hatásvadász a sztori, de nagy bátorság kellett ezt bevállalni…

 

A zsűripontokat ma sokszor nem értettem...