huncut világ Creative Commons License 2021.10.16 -3 0 12361

Semmi baj sincs a hangzassal. Olyan nagyon jo atlag, vagy inkabb picivel jobb. Peldaul az elso intro felperc nagyon ütős hangzasban, otletes is. Marha jo bevezetes, eloszor jo hangosan hallgattam, rendesen megcsapott.

Bruce persze nem lesz fiatalabb, a hangja mar nem a regi, de nekem semmi bajom azzal sem.

 

A berendezestol majdnem fuggetlenul sokan ott rontjak el a zenehallgatast, hogy korrekciokat hasznalnak, tobb basszus vagy eppen a magasabb hangokat preferaljak, igy rosszabb a vegso hangzas, de nincs egyforma fulunk, ha valakinek ugy tetszik hallgassa ugy. En szinte mindig kikapcsolom a korrekciokat, ugy hallgatom a zeneket ahogy kevertek, kiveve a tenyleg rossz felveteleket, ahol nincs mese, be kell kapcsolni, hogy elvezheto legyen.

 

Osszessegeben az elozo lemez talan jobban tetszik, de csak talan, nem igazan van kulonbseg a ket album kozott a szo jo ertelmeben. Mivel en szeretem a progressziv rockot, nekem tetszenek a hosszabb szamok, amelyek uj dimenzioban mutatjak meg az egyuttes zenei vilagat. Egyebkent ezt az Iron Maidentol el is varom, ha rovid egyszeru szamokat akarok hallgatni, akkor mast teszek fel.

Előzmény: pumpika666 (12346)