Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.10.13 0 0 28101

Hali Mi !!!

 

TUdtam ,,én mindig is TUdtam,,hogy a sör az bizony gyógyszer ...Itt egy cikk róla .Grisa neked is ajánlom ,,, mert a porcokat is erősíti ,,így a reumatikus,mozgásszervi  problémákat is ki lehet vele kerülni ...

Látod vaze ,iszod a tej-et,és reumás a térded ,,

Innál SÖRT ,,nem fájna a térded ...hehehehehe

 

"""Sör: meg fog lepődni, mi mindenre jó!

A sörivás, különösen a világos sör fogyasztása erősíti a csontokat, segíti, hogy ne törjenek el.

sörben, leginkább a világos sörben nagy mennyiségben található szilícium, amely lelassítja a csonttöréseket okozó folyamatot, és elősegíti az új csont képződését.

Szilícium: miért nélkülözhetetlen a szervezet számára?
A szilícium fontos része az összes szervünknek, szervrendszerünknek, szöveteknek, - beleértve a bőrt, a porcot, az inakat és szalagokat, valamint a csontképző sejteknek is az egyik fő eleme. A szilícium felgyorsítja a kalcium beépülését a csontjainkba, de nemcsak a kötőszövetek, hanem az erek rugalmasságát is biztosítja. Ha a szervezetünkben kevés a szilícium, az rugalmatlan érfalakhoz vezethet, így a vér kevésbé tud áramolni.A sörben a szilícium az ortoszilikát sav oldódó formájában van jelen, amelynek felét a szervezet képes magába szívni, ezáltal a sör a szilíciumbevitel jelentős forrása...

https://www.egeszsegkalauz.hu/betegsegek/mozgasszervi-betegsegek/sor-meg-fog-lepodni-mi-mindenre-jo/ztdgg77