monazzo Creative Commons License 1999.12.08 0 0 437
Szerintem az ember azt vegye meg ami tetszik neki. Tokmindegy mit ir a HFC ha egyszer nem tetszik, attol eltekintve hogy a HFC meg eleg jo a tobbihez kepest (a magyar kiadas 1:1-ben forditasa az angolnak? - en az angolt nezegetem neha a halon). A 30%-os felar pedig nem is olyan sok, ahhoz kepest, hogy mit nyersz. Inkabb varj me'g, azt a penzt ugyis elkoltod, igy legalabb lesz egy cuccod ami _tetszik_. En is adtam el regi szeretett hangfalat, es bosszankodtam utana hogy az ara elment ket honap alatt.
Fontos, hogy abban a rendszerben hallgasd meg, amelyben hasznalni is fogod, mert az olyan klasszikus dolgoktol kezdve hogy impedanciaillesztes egy csomo mas dolog is bejon. Osszekoto kabelek is fontosak lehetnek, maszatolas emiatt is lehetseges. Ha az altalad preferalt zenekkel tobb meghallgatason at tetszik a hang, az utolso madzagig mindent vegyel meg.
Ahogy a HFC-t olvasom, az Arcam-ot nagyon jonak tartjak, jobb tap es jobb DAC van benne,
(24 bites Burr-Brown, amit ritkan tesznek entry-level lejatszoba). Igaz, ettol fuggetlenul meg szolhatna rosszabbul). De (szerinted) nem szol. Es upgradelheto. Egyeduli hatranya hogy ugy tunik egy kicsit ugy tuningoltak hogy kiegeszitse a melysulyos hangfalak hangjat; nem vagyok annak hive ha egyik komponens hibajat a masikkal akarjak elfedni.
Előzmény: N___ (436)