subby57 Creative Commons License 2021.09.23 0 0 176

Helló Fórumozók!

Én kb 3,5 éve tapasztaltam, hogy kisebbek lettek a heréim. Egy elég erős keresztcsont körüli, övszerűen kisugárzó fájdalommal indult az egész. Egyből urológus, aki prosztata gyulladást állapított meg. ANtibiotikum meg minden. Elindult a gyötrelmem ami a mai napig tart. Szépen lassan a fájdalom elmúlt, igaz néha-néha visszatér napokra. Ha fájt az deréktájék akkor az erekció is nehézkes volt. Mára ott tartok hogy megy a szex, de a herék mérete továbbra is elmarad a korábbitól. Ha sportolok vagy hideg van akkor már-már gyerek méretű, eléggé ciki. Sokszor azt érzem/gondolom, hogy hol kisebbek hol nagyobbak a golyóim de összességében kisebbek. Az évek alatt kb. 30-40%al érzésem szerint. Vagy 6 különböző urológusnál voltam. Minden létező vizsgálat megvolt, ultrahang, CT többször is, laborok. Mindenhonnan úgy jöttem ki, hogy minden rendben, mit aggódok, minden normális, engedjem el a dolgot és kész. Értem én, csak nehéz így élni a mindennapokat, hogy reggel-délben-este ezen agyalok. Hova menjek, kihez forduljak, mit szedjek/egyek ne szedjek/egyek. Prostamol UNO-t szedek régóta, ártani nem árt alapon. Szóval teljesen tanácstalan vagyok, nem akarnám végig nézni tétlenül, hogy egyszer csak kiürül a zacsi és kész de kifogytam az ötletekből. Köszi hogy leírhattam.