Verho4 Creative Commons License 2021.09.20 0 0 3054

Udv Tibi! Nos ugy van a ket plusz felomlo mint a babettan. 6os furoval furtam elo a ket plusz felomlonek,kar h nem csinaltam rola fenykepet:( de ha segit nezz meg egy 4felomlos simson henger alutest kimunkalasat mert a henger alutast ket gyari felomlo ami a blokkhoz csatlakozik abbol ill onnan inditottam a ket plusz felomlot,mondhatnam h azokbol indul,ill kimarozva a huvelyt alakitottam ki a ket felomlott. Kb.30fokos szogben az egester fele nezve,abbol az indokbol h a friss keverek ki tolja a elegett kevereket,de semmi fele kepp ne szivja ki a kipff a friss kevereket,bar ugyis megy ki valamennyi...:-) ja a ket gyari felomlo iranyan is varialtam h a henger hatoldalan a kipuff nyilassal szemben aramoljon befele az egester iranyaba! Kipff nyilas szelesitve 4mm ert de ez furat fuggo.... szivonyilas szelesit amit a tocsavar stabilan elbir,es lefele a forgatyus haz fele reszeltem,a vege egy teglalap forma. Progni szerintem a rezo miatt porog tobbet.szeriaval nem probaltam! Ja igen a kipuff oldalon az alutestbol az acel kor szukitot kivettem es szepen kuposra reszeltem,igy 28as kiomlot kaptam!! Roviden ennyi! :-) Csabi mondta h van valtoja,es fotengelye is ha erdekel,csorogj ra!!! Sok sikert es kitartast a munkahoz!!!