-ikszipszilonze- Creative Commons License 2021.09.19 0 0 122875

Igen, emlékeztem is rá, hogy többen szenvedtek ezzel, mármint a féklámpa kapcsolójával.

Nálam a kuplung verziónál annyi a nehezítés, hogy csak az egyik pöcökhöz férsz hozzá, ahhoz is csak úgy, hogy nem látod. A másik oldali pöcökhöz pedig kinyomott pedálnál is alig, és abban a pózban szerintem más nem is fér oda, hogy kinyomja a pedált, hogy legalább azt ne kelljen kézzel kinyomva tartani. Amihez hozzáférek se tudom benyomni, olyan mintha ellentartana valami a másik oldalon. Angol fórumon írták erre, hogy ki kell kapni a kapcsoló mozgó részét és utána össze lehet nyomni már. A féklámpa kapcsolónál látom is erre a lehetőséget, de ennél nem, bár az ott leírtak szerint a kuplung verziónál is ezt kell eljátszani.

Berakom ide azt a képet, hogy ők hogyan gondolják ezt:

"Just get someone to press the clutch for you, pull out the plastic safety and pull the switch out. "

 

 

A fűtés konzolját én is néztem, hogy le kéne kapni, de annyira nem éreztem volna, hogy az segítene, mert nekem a helyhiány abból adódik, hogy nagyon közel vagyok a tűzfalhoz, mert a kapcsoló pöcke arra néz.

Hát, így vagy úgy, de ki fog az onnan jönni. Most már csak azért is megcsinálom, hogy ne hozzak szégyent a topicra. :)

Jelentkezem.

Előzmény: grande645 (122874)