Parkk Creative Commons License 2021.09.13 0 0 8322

Érdekes levelezés, mintha sokan elméletből vizsgáznának) Nekem volt G-pontos nőm elég sok, a csordogálóstól a nagyon spriccelőig - de a legtöbb nő tőlem hallott erről először. 

Kedves Nothingelse, kár hogy nincs belőled sokszorosítva, és a hátukra nem írják ki: így sajnos sok energia hasonlót találni, mint te. Így nekem maradt a munkásabb teendő: megszerettetni. Nekem a sub-hajlamú nőim illetve a perverzek voltak erre nyitottak, de hazudnék, ha azt mondom, ötnél több nővel csináltam, mivel pont öttel. Az ilyesmihez kell valamilyen mélyen lévő közös hullámhossz, másképp nem megy, azt hiszem, hogy befogadja valaki a másik vizeletét. Vagyis aki azt mondja, hogy ezt tömegesen csinálja (nem itteniekre gondolok), az nem amiatt csinál ilyesmit, ami miatt én szeretem. De talán a legrosszabb, hogy alig van ilyesmire már eleve nyitott nő. És mire megtalálom, megszerettetem: évek, és szerencse is kell hozzá egy jó adag. Pedig én is befogadom, ha már csinálom, a dolog általában kölcsönös. Kivétel: aki sub, valamiért tőlük nem kívánom.

Ja: nem is pisi és nem is víz, keveréke a kettőnek.

Pesszimista vagyok, hogy van itt valós nő - de ha van, örülök. 

Előzmény: Nothingelsematters (8319)