Rebbeka az én nikem Creative Commons License 2021.09.11 0 0 1210

Igen a Posta monopol helyzete miatt bármit megtehet. Felesleges időpocsékolás tárgyalni velük! 

ÉN a Wish-től rendeltem dolgokat (USA cég de Kínából jön az árú) Darabonként kell szállítási költséget fizetni, a lakásra kiszállítási díj többnyire megegyezzek az árú árával), ha pár napon belül vásárolsz több árut, akkor egy csomagba összevonják! Ráadásul nem mindig azt kapod amit rendeltél!

Akkor megérkezik a csomag időben, ha korrekten a DPD-vel küldik, de a Magyar postával nem érkezik meg. Ráadásul a posta úgy vámol, hogy az árú árára ráteszi a szállításért fizetett összeget és arra számolják az ÁFÁ-t és VÁM-ot! Én biztos leállok a külföldi vásárlásról, mert az elektromos bővítőket computerhez amiket vettem, nem azt küldték, hanem gagyikat,  a ruhákkal most próbálkoztam nem azt a méretet és nem az az anyagú amikért fizettem. Az egész világ átverés, de Magyarországon a multik a legszemetebb módon járnak el, mint a posta. Utolsó rendelésem a mai napig nem kaptam meg, ha megvámolják, akkor nem veszem át, mert a vámolási díjat sem vagyok hajlandó megfizetni. A posta semmilyen külföldi csomagot nem visz li, amit nem tudnak bedobni a postaládába!  Termék ára 1.979,-HUF, szállítás díja lakásra 1.706,-HUF, összesen: 3.685,-HUF és a posta a teljes összegre teszi rá a vámot stb. A DPD e-mait küld, telefonál és ha lebeszéled akkor kihozza még kétszer. A Posta lehúz, eltűnek a csomagok, mert "Érintés mentes" és senki nem ellenőrzi őket! Gondoljátok meg, hogy a Magyar Postán kívül is van olcsóbb lehetőség ami biztonságosabb! Ha hosszútávon bojkottáljuk, majd észbe kapnak!

 

Előzmény: E36328iCoupe (1209)