glacibacsi Creative Commons License 2021.09.09 0 0 48006

Szlovák hírügynökség oldaláról:

 

"Bratislava, September 5 (TASR) – The two-day 2021 Slovak International Air Fest (SIAF) saw the turnout of 5,000 visitors in the OTP sector (for the vaccinated, tested and people who overcame COVID-19) and 15,000 in the vaccinated-only zone on its first day, Slovak Air Agency spokesperson Michala Cabanova reported on Sunday."

 

 
"A total of 35,000 visitors came to the 2021 Slovak International Air Fest (SIAF) over the weekend (September 4-5), TASR learnt from Slovak Air Agency spokesperson Michala Cabanova on Monday."

 

Nekem ennél többnek tűnt a szombati nap, de biztosan ennyien voltunk, hiszen miért lenne okuk kevesebbet mondani...

 

 

 

Malacky vs. Sliac: (bár nem engem kérdeztél) Szerintem Malackának van pár előnye, mint a jó megközelítés, közeli parkolók, tágas "nézőtér", de mint ahogy te is mondtad: Szilács mégis csak belefér egy egésznapos programba, míg Malackába nem árt legalább egy (de inkább kettő) napi szállást is belekalkulálni... Persze az észak-nyugati országrészben élők valószínűleg pont ellenkezőleg látják ez utóbbit...

Előzmény: block50 (48004)