Zorko II Creative Commons License 2021.08.31 0 0 35298

Üdv Mindenkinek!

 

Bár ez egy stúdiófelszerelés, de kifejezetten Sony-ra kompatibilis a vakukioldóval.

 

GODOX AD600PRO akkumulátoros stúdióvaku. És ez a vaku az akksi miatt nem csak stúdióban alkalmazható, hanem szép kastélyokban, egyedi belterekben, és hát a szabad ég alatt akár a napfény mellett is mert a 600Ws-al rendesen pirít! És nincs kötve az ember a 220-hoz!

TTL, HSS benne van, sőt ami igazán nem semmi hogy sorozatexpónál minden egyes képkockára szinkronizálva villan extra rövid záridőnél is. Kültéren egy mozgó, ruháját a szélben lobogtató modellt sorozatexpóval tudunk folyamatosan fotózni és vakuzni!!!

Szériaszámot nem találtam rajta, de befotóztam a feliratos részeit. Új ára: 360 e

 

Godox X2T-S kioldó Sony vakupapucsra (már a modernebb jelenleg szabványoshoz) Új ára 25 e

 

Bővebb infókat a neten lehet róluk olvasni, videókat nézni.

 

Ezen eszközöket másfél éve vásároltam. Jött a hideg, így maradt a polcon, mert kültérre terveztem használni. Aztán változott az életem (házvásárlás, nősülés, gyerek). Gyakorlatilag az első nap amikor megvettem kipróbáltam kettő villantással, és azóta nem használtam. Egy hordtáskában pihent még a portól is védve. Mondhatni teljesen új! Értelem szerűen egyetlen egy apró karc sincs rajtuk. 

 

A kettő egyben eladó: 280.000.- HUF

e-mail-em publikus