vaki Creative Commons License 2021.08.30 0 1 47955

A hangosításról szóló résszel maximálisan egyetértek, simán lehetne hátra rakni (akár nagyon hátra, a zöld hangárok hátuljára) mind a hangfalakat, mind a kivetítőket. Arról nem beszélve, hogy a hátsó guruló mellett is tele volt hangfalakkal (oda mi a bánatnak??), így a statikot nem lehetett nyugodtan, beszélgetve megnézni...

 

Amúgy pár szó tőlem is: bár előzetesen aggódtam a kevés forszázsos gép miatt, de összeségében tetszett, mind a bemutatók, mind a szervezők kitettek magukért. Nyilván ebben az is benne van, hogy utoljára 2019-ben Zeltwegban voltam "rendes" repülőnapon és hát azóta csak eltelt 2 év... Sajnálom, hogy a gyakorlónapokra nem tudtam lemenni, 8 éve az egy nagyon teljes élményt adott, illetve fotózásilag lehetett készülni.

A bejutással nem volt problémánk, pedig az amúgy problémásabb szombaton mentünk. Az "érkezz időben" mantra megtette hatását, fél 8-ra ott voltunk a piros parkolóban, 8kor pedig már bent sétáltunk. Kifelé is elég sima volt: egy busz ment el előttünk és a következőre már felfértünk. A földi látványosságok megnézése után a spotter emelvénytől jobbra a KC-135 mögé telepedtünk le, ide ugyanis szerencsére már nem jutott se kivetítő, se hangfal, csak az állóhelyet megvilágító lámpák oszlopai zavartak be időnként, de azzal szerencsésen megküzdöttem.

 

Jöjjön a szokásos plusz-mínusz:

+: bármi ami a levegőben volt, mindenki szépen odatette amit lehetett, nyilván kötekedni tudnék, de az nem lenne fair

     mondhat akárki-akármit, szerintem a szervezés rendben volt, a hangosításon kívül 2 kisebb problémám volt, de azt majd alant

     ami nálam a pálmát vitte(szó szerint is) a szaúdiak, tutira láttam őket már korábban is, de annyira nem ragadtak meg bennem, hogy ennyire jól csinálták volna, mint most

 

-: szerintem kevés volt a kuka, illetve azok is főleg a kajás részleg köré voltak csoportosítva, legalábbis a kerítés mellett nem találkoztam 1-el sem

    szuper hogy lezárják az elkerülőt, csak akkor miért nem lehetett a kék-piros parkolókból érkezőket mondjuk a körforgalomnál letenni és akkor spórolunk kb 5 kilométernyi gyaloglást

    kár az olasz Eurofighterért, szívesen néztem volna egy teljes programot, főlkeg az angolhoz viszonyítva, aki nagyon komolyat repült

Előzmény: tizsi_85 (47953)