elefi Creative Commons License 2021.08.29 0 0 47947

Irigykedve olvasom a beszamoloitokat, szerintem nagy dolog hogy egyaltalan lett repulosnap, ilyen inseges idokben minden gepet, esemenyt meg kell becsulni. Persze foghijas, de hat milyen legyen, a virusheyzet es egyeb okok miatt az is csoda hogy ez van es bevallaltak, ( meg ( jobb hijan) cirkuszt is kell adni a nepnek de nem ebbe akarok belemenni) . Osszehasonlitasul, az iden eddig harom repulosnap lett elhalasztva amire fixen mentem volna, abbol egy mar torolve is, ugyhogy virus ide vagy oda repulorajongoknak ez most paradicsom volt Kecskemeten. 

Szerintem az idojarassal jol jartatok, jobban mintha 35-40 fokban kellett volna megsulni, meg a felhozebb, parasabb, esosebb ido fotozasi szempontbol is lehetoseget ad klassz, felvert vizes, paralevalasos kepek keszitesere, alig varom hogy belinkeljetek ide is a termest. Ugy vagyok vele, hogy rosszabb ido = jobb fotok.

Megnezve a videokat rogton feltunt, hogy olyen szarul sikerult telepiteni mindent, hogy a kozonseg nagy resze es a palya koze kerult kivetito, hangszoro torony, emelvenyek, standok, statikus gepek, kerites stb, megis hogy gondoltak, hogy  a kozonseg latni is fog? Alig van ralatas a palyara, itt-ott. Az is nagyon zavaro volt hogy a bemondo allandoan tul akarta orditani meg az utanegetot is, raadasul valami dilettans kreten modon, ez valami magyar betegseg hogy megint a legcsokosabb hulyenak adtak a mikrofont szokas szerint, le kell halkitani a videokat hogy nezheto legyen. A masik (betegseg) ami rogton feltunt a toronymagas kerites, mint egy allatkertben, mintha attol kellene tartani hogy (a latoato fenevadak)  minden lerohannanak nelkule ha nem lenne a tomeg racs mogott. Ez 2013-ban is zavaro volt, kizarolag az emelvenyek es a szpotterjegy miatt lehetett akkor normalisan latni. Nem olvassak de ezuton uzenem a szervezoknek, hogy egy szal drot terdnel egy masik derek magassagban eleg lenne, vagy 1m magas kordon is eleg a vilagon mindenutt. A tobbi dolog  - tomeg, budi-helyzet, arusok, 1-2 kotozkodo szervezo, tobbe kevesbe velejaroja szinte minden repulosnapnak, elofordul barhol a vilagon, ezekkel egyutt kell elni, vagy ki kell kerulni ha lehet. Udv mindenkinek, toljatok a kepeket :-)