Bmrenault Creative Commons License 2021.08.29 0 0 6068

Én 3 éve használom megzsiroztam mert hülye hangja volt, jó megint. Pedig volt hogy füstölt..

A ferrex akkusat használom mostanság egyfolytába a parkside csak kisegitő. Sokkal jobb az üzemideje.

Parkside olyan 10 perc a ferrex meg megy 30 at.

Nekem nincs is hálózati sarokcsiszolom.

Ferexből vettem egy tartalékot.

Na viszont nekem a fél colos ütvecsavarozóm szart be tölük kurva hamar.

Ferrexnek kicsi ütvecsavarozójának meg a kapcsoloja szart be a plusz kapcsoló meg élt 5 percig.

Anno 14+ éve a tescosakat vittem visszafele mert kellet a brigádnak gyorsan vésőgép vettem 6 tot/ külön blokkra/ azt fél óránként vittem vissza, cseréltem elhasználtunk vagy 20 db ot utána nem volt több de abból 3 birta 1 évig a hajtást. 3 nak meg vissza kaptam az árát. :D Vevőszolgálatos közölte megjegyezte a képem. Én meg hogy a szart hozom visszafele.

Volt egy másik drágább gépük abból csak a csapágygolyó hullot ki azt potoltuk a befogonál azt tette a dolgát 3 évig. Szerintem most is megvan tán valahol.

De voltak hitachik /én szeretem/ Makita /öregem szereti/ meg voltak a loposok akik elsétáltak nem egyszer a max 3 napos géppel... akkor volt 5 e ft egy melós napibére az sds es hitachi meg 40 e ft...

Most meg nem csinálom az ipart nem kell olyan gép nekem. 

Milwaukee dewalt van a cégnél nem vagyok azoktól se hanyat esve viszont bírják a kiképzést.

 

Előzmény: triplaharom (6066)