Törölt nick Creative Commons License 2021.08.27 0 0 4775

Szevasz Gergő 

 

Én is villanyszerelő vagyok ezért figyeltem fel a kommentedre.

Figyelj:  U.S munkavállalói vízumot csak a munkáltató tudja elintézni  Őt úgy hivják "Sponsor" .  Na már most . Innen magyarországról amig itt élsz itt senki nem fog tudni munkavállalói vízumot intézni neked .Ezt csak úgy lehet elintézni ha már kinnt vagy .Szóval ahhoz ki kell menni ( mondjuk egy " esta "-val ) és majd oda kinntről kell figyelni az álláshirdetéseket az " indeed "-en Az amerikai kisvállakozók cégek contraktorok túlnyomó része az indeed en vadászik a munkaerőre .Azok a cégek akik számítanak azok mind az indeed-en hirdetnek. (craigslistet , allcraig - et vagy a polishclassifieds.com ot is érdemes figyelni de ott nincs annyi állás és nem annyira szakmaspecifikusak .Visszatérve az indeed-re : Ha végig olvasod az álláshirdetéseket akkor az állás hirdetések alján néha láthatsz olyan kiirást hogy :

" US work authorization (Preferred) "  Ez az t jelenti USA munkavállalásra jogosultsággal rendelkező munkavállaló: előnybe részesítve .Ez azt jelenti hogy az adott cég nem ragaszkodik  ahhoz hogy zöldkártyás legyél .Vagyis ha nincsenek papirjaid akkor is alkalmaz.Érted? 

Előzmény: gergo7777 (4741)