Ratatata1 Creative Commons License 2021.08.27 0 3 8263

Meséltem már itt egyszer, hogy van egy nem túl gyakori, de rendszeres beugrósom. Negyven közepe, kb mint én. Pici túlsúly, de csípem, hogy husi. Belejött szép lassan a pisi-dologba. Először csak ő engem, de most már kéri és élvezi ő is. Teljesen meg tud őrülni szex közben. Obszcén szavak, szájba-arcra köpést kér, húzzam a haját, kényszerfrancia torkig... már ott tartunk, hogy lassan én pirulok bele :-) Amúgy óvónő a drága, a gyerkőcök és a T. szülők nem is gondolnák róla, hogy ilyen vadmacska is tud lenni. Szereti a nyalást szerencsére, és élvezi is nagyon. Figyelünk egymásra közben, hogy faszul fogalmazzak: interakció van közben. A minap is átjött este. Az szokott történni, hogy Gedeon bácsi módjára rendbe rakom a kis bundáját, lent semmi nem marad, vénuszdombon kicsiny csík, hogy mégse legyen tök csupasz, az nőiesebb szerintem. Utána zuhany, meg egy pohárka bor. Elkezdjük érzékien, majd egyre intenzívebben a dolgot. Lábak szét, én arccal behelyezkedek, finoman kezdem nyalni, csikló, meg a vaginát is. Ő szokás szerint bezd beindulni, már jön a "húzd szét, dugd be több ujjadat, köpj bele, szopd a csiklóm, erősebben!!!!" Na és amikor a csiklóját szívtam jó erősen, egyszer csak azt érzem, hogy elönti az államat a meleg nedű. Na én krvagyorsan bevágtam egy törülközőt a feneke alá, felülről közelítettem meg szájjal, a középső és a gyűrűs ujjammal pedig hamar rányúltam a g-pontra. Mondtam: no majré, engedje csak, élvezze csak! Na hát jött is a finom sikamlós édes anyag az arcomra rendesen. Nyaltam-nyeltem... Alig kaptam levegőt, de ő is. Utána semmi romantikus összebújás, nem, ez most nem olyan volt. Egyből dőltem be a kádba, ő az arcomra guggolt, ujjával csiklómaszti, lőtt még 2 kicsit a számba, és levezetésnek a már ismert pisi az arcomra, úgy hogy közben elég szigorúan és obszcén módon beszélt hozzám. Közben a kezem járt a saját szerszámomon. Utána én feláll, ő letérdel, pisit kap arcra-szájba, és a nagy szolibarna csöcseire mentem el. 

Hát így volt az eset. Én ismerem a spriccelős női ejakot, vele nem volt még ilyen. Kicsit beszéltünk róla utána, és megnyugtattam, hogy nem gáz, sőt!

Ti mit gondoltok erről? Én szeretem az ízét, az illatát. Másnap volt egy elbsztt délelőttöm, alig tértem magamhoz :D 

Előzmény: Nothingelsematters (8257)