Kuredu2021 Creative Commons License 2021.08.25 0 5 36861

Szia! Idén már kétszer utaztam, most augusztusban és előtte márciusban. Nem jár különösebb macerával. Negatív teszt kell, illetve az imugát kell kitölteni, itthon a reptéren ezeket nézik és a szállásfoglalás visszaigazolását. Ha Qatarral utazol, a légitársaság oldaláról le kell tölteni a teszt mellé egy külön nyilatkozatot, azt kitölteni. Maléban odafelé mindkétszer csak az útlevelet kérték, imugát csak visszafelé nézték.

Repülőn egyik esetben sem volt kötelező a maszk (mi Qatarral utaztunk mindkétszer, business class-en), gondolom economyn is ugyanez lehet, nem tudom.

Dohában elvileg kell a maszk a reptéren, de a kutya sem szólt ránk ha levettük, evéshez-iváshoz amúgy is leveszi mindenki.

Hidroplánon kellett a maszk és Maléban is a reptéren. 

A szigeten egyáltalán nem kell maszk, kizárólag csak arra az időre, ameddig a svédasztalról szeded a kaját. Annyi volt még, hogy étterembe belépéskor hőkamera, ami reggel 36-ot, délben és este 36,4-et mért mindig, mindenkinek :D

Összességében ezt egyáltalán nem éreztem macerának, kellemetlenségnek, lehet októberben harmadszor is visszamegyek.

Előzmény: Léna007 (36860)