Szabolcs0505 Creative Commons License 2021.08.24 0 0 19949

Szép napot mindenkinek! A napokban vettem egy 2001-es 0.8 cm3-es diesel smartot.Már az eladótól hazafelé 2x menet közben kivillant pár visszajelző a műszerfalon és egyszerűen leállt menet közben. Félre gurultam, majd próbáltam indítani de semmi...15-20  perc eltelte után simán indult mintha mi sem történt volna. Másnap is pár km megtétele után párszor ugyanígy menet közben leállt az autó majd pici pihenések után pöcc-röff. Hívtam a volt tulajdonost, hogy nála volt-e ilyen jelenség de azt mondta nem. Felhívott a szerelője és azt mondta, hogy cseréltessem ki az üzemanyag szűrőt, tuti az csinálja... Tegnap kicseréltettem majd 2 órán belül 3x is újra leállt menet közben városon belül. Tudna valaki segíteni , hogy mi okozhatja ezt, vagy mitől. Esetleg nagyon hálás lennék, ha Pest megyében lenne olyan szerelő vagy hozzá értő,aki elvállalná, megszerelné mert mozgássérült fiatalember vagyok, kórházban dolgozom és így nem merek vele elindulni nagyon. Sajnos nekem létszükség minden nap az autó. Nagyon  szépen köszönöm a válaszokat,segítségeket előre is. További szép napot kívánok mindenkinek!.

K.Szabolcs