ga_zsi Creative Commons License 2021.08.23 0 1 40

Nekem így elsőre tetszik. nem mondom, hogy „hú, még nem láttam jobbat”, de rosszabbat már néztem.

hogy ezt, vagy a survivort fogom nézni, majd kiderül, ha láttam abból is legalább 1-2 adást, vagy valamennyit belőle. esti szórakozásnak jó lesz, jobb, mint az agyonismételt filmek.

nekem nincs bajom Nórával, megszoktam, a többi műsorvezető lányka sem jobb semmivel.

A zene sem zavart még, pedig nem az éleshallásomról vagyok híres.

 

Mivel több szarvast nem kedvelek, mint farkast, így most még az utóbbiaknak szurkolok. aztán majd kiderül, hiszen még alig láttunk belőle valamit.

A táj gyönyörű, emelem kalapom Zalán előtt, hogy ezt így megtalálta. Az hogy valaki ott lakik, nem jelenti feltétlenül azt, hogy ki tudja választani a műsorhoz a megfelelő helyeket.

 

A tegnapi baleset érdekes volt. Valószínűleg nem gondolták, hogy ilyen száraz az ág, hanem azt hitték, hogy hajlik annyit, hogy le tudják húzni. Aztán az is gond lehetett, hogy ha már tört, nem oda esett, ahová sejteni lehetett volna, hiszen húzták. így aztán szegény Zalán kapott egy hatalmasat. biztos ott volt a stábbal rögtön egy doki, aki segített.

 

valaki írta, hogy csapatépítő tréningre emlékezteti, engem meg a régi úttörőtáborok akadályversenyeire. jó kis bulik voltak.