Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2021.08.17 0 0 1457

"Gyerekkoromban a háztól 150 méterre volt a budi, és a trágyadomb csak hetven méterre. Mert utóbbi nem volt annyira büdös."

 

A tisztán növényi étrend végterméke sokkal kevésbé büdös. Tehát pl vegán családoknál a WC lehet közelebb is a házhoz :)

 

"De nekem 30 éves korom óta (most 77 vagyok) évente 5 %-kal lett büdösebb a székletem. Ha jól számolom, ez tízszeres:-)) És ezt általában fél óra alatt produkálom:-((."

 

Soha ne kövesd el azt a hibát, hogy egy szakterületen okosabbnak (vagy azonos tudásúnak) hiszed magad  a terület szakértőjénél. Inkább kérdezz meg egy szakértőt és meg fogsz lepődni, mert a számodra lehetetlennek tűnő kérések 90 százalékára kapásból tudni fogja a megoldást, a maradék 10 százalékára pedig másnapra hozza készen :)

Egy kis ízelítő:

- régóta léteznek olyan WC-k kereskedelmi forgalomban, amelyeknél a levegő elszívás történik közvetlenül a WC csészéből.  https://www.google.hu/search?q=szagelsz%C3%ADv%C3%B3s+wc

- a hangszigetelés (hangszigetelt ajtók) is sokat fejlődött a tűz feltalálása óta

Tehát VALÓBAN hozzáértő szakemberek számára ma már teljesen egyszerűen megvalósítható a következő feltételsor:

- közvetlenül a hálószobából nyíló WC

- a WC csészét vastagon kikened pálpusztai sajttal (vegyi tömegoszlató fegyver kategória)

- majd ráülsz és ordítva elénekled pl a Nessum Dorma áriát-t.

- eközben nemhogy a hálószobában nincs büdös, de még te sem érzed a WC-n ülve, plusz az opera áriából sem hallatszik egyetlen hang sem a hálószobában hallgatózva.

Előzmény: szicsu1007 (1442)