darusferi Creative Commons License 2021.08.10 0 0 3004

Udv  restjanko !

 

A kepen lathato 1  es Komar , nem csak hogy szep de egyszeruen  szemet kapraztato mukincs !

Minde porcikajan latszik a hozza ertes es a figyelmes alapossag  Gratulalok !

A visszapillanto tukor hatoldala kromozva van e vagy polirozva , hogy olyan szep fenyes ? ?

Most nem tudok szamitogep kozelebe lenni igy csak telefonon latom a kepeket , s a felbontas nem a leg okesabb , nem latom tisztan ,  ugy latom az elso sarvedonel a bovdeneket rogzitetted , ha igen hogyan ? Mivel ? 

S ha otthon vagy a Komar ban  szeretnek kerdezni .

Igaz hogy elsosorban Riga im vannak de eppen most a napokban hozzajutottam egy Komar 2  es hez , salynos meg inditani ne tudtam nem volt szikra amit mar , kozben ovosoltam ,de meg ugy latom karburator problema lehet hiszen reg volt ez inditva . vagy lehet hogy tobb tenyezo is kozre jatszik

Mindenesetre szeretnem kicsit rendbe szedni . Nekem ezen  vegyesen szurke es fekete szinu bovdenek vannak , gondolom eredetileg nem igy volt ,szeretnem egysegesiteni oket , kerdeznem hogy a. 2 es komar mijen szinu bovdenekkel volt ujonan ?   Valamint ohol a bovdenek be mennek a lampa meletti lemez burkolatba ott annal az ovalis nyilasnal van egy gumi ami elernyedt es szakad elfele .kerdem hogy azt mivel mejik motor alkatreszevel lehet potolni ? 

    Elore is koszonom a valaszt !