TTibike Creative Commons License 2021.08.08 -1 0 3475

Szia! Érdekes dolog ez, mármint az hogy csökken a lelkesedés. Mondjuk nem mindegy hogy mekkora volt a csúcsidőszakban a szerelem, nálad nem is kérdés mekkora. :-) Nálam AKKORA nem volt, viszont nem is csökkent idővel, megjegyzem a hölgy stúdiólemezei nem is hoztak lázba soha, "csak" az előadásai. Azokat pedig még ma is a legjobbak közt tartom számon. Csak egy két olyan koncert van amin voltam és felülmúlja az övéit, de azok sem látványban, inkább zeneileg. Azt úgy gondolom viszont hogy nagyjából eljött az ideje hogy.. nem a hogy visszavonuljon Mylene, hanem visszalépjen egyet kettőt hátra, és a szexi dögös dívaszerepből átmenjen egy (igaz hogy kisebb volumenű show-kal) működő érett és "művészibb" karakterbe. Azt nem tudom megmondani hogy lehet megvalósítani, de pl. másik francia kedvencem a sajna pár éve elhunyt France Gall pályafutása végén már nem ugribugrizott a színpadon (előtte sem volt egy Mylene, de remélem érthető mire gondolok) hanem majdnem átment egy jazzosabb (de mindenképpen komolyabb) irányba, és ez jól is állt neki. Mylene tud énekelni, jó zenéket lenne aki írjon neki. Igaz eltűnnének mögüle a néha meghatározhatatlan nemű és irányultságú táncosai, és kisebb előadóhelyekra kellene vonulnia, de tisztességgel felléphetne még, a nimbusza lerombolása nélkül. Az új projektjének címe/hívószava (Nevermore) jelenthet visszavonulást is, de jelenthetne egy ilyesmi változást akár. El tudtok ilyet képzelni? És persze, várom a többieket is, kivel mizu mostanában a rajongók közül?

Tibi

Egyébként olvasgattam fórumokon vele kapcsolatos dolgokat és elképesztő miket bírnak írni a rajongók vele kapcsolatban, és most nem pozitív dolgokra gondolok. Semmi tisztelet, mindenki nagyon okos és mindent jobban tud, és szégyentelenül kritizálja őt. A korát, a kinézetét, a megjelenéseit a nyilvánosság előtt... szóval nem csoda ha Mylene nem nagyon nyílik meg a világnak. Nem könnyű neki (sem) megbirkózni a sztársággal járó dolgokkal. Nem lehet könnyű ezeket olvasni magáról egy sikeres embernek. Volt olyan (másik nagy kedvencem Keith Emerson az ELP-ből akit öngyilkosságba kergettek a fotelhuszárok, akik mindent (is) jobban tudtak nála. De ez tényleg messzire vezetne.

Előzmény: Giorgio Volli (3474)