magyar melós Creative Commons License 2021.08.06 0 1 76837

Látom nem ment át...

Ha te beállsz a boltban a pénztárhoz és mögüled hívnák előre az embereket, te meg várj hiába voltál ott előbb, mit szólnál?

Az egy dolog, hogy van kb 6 sorszámos... nekik mázlijuk volt, mert amúgy 2 hónapra előre nem lehet foglalni, most néztem meg...

De hogy utána is azok mehetnek, akik csak úgy odaestek 2 perccel nyitás előtt huszadiknak, az nonszensz...

És most gondolj majd bele, hogy ha elterjed ez a delta mutáns, ott liheg az oltott is a nyakadba és elkapod, csak mert nem foglalkoznak veled, hiába mész oda időben, te várj, mert a drágalátos ügyintézőknek fontosabb a kávézás meg egyebek (sajnos láttam, mikor tavaly volt ott dolgom)...

Csak mert a picit bonyolultabb dolgokkal nem hajlandók foglalkozni...

 

Arrébb hova bakker, jártál te már ott? nincs hova állni , max ha kimész de akkor meg nem látod a táblát olyan ügyesen van elhelyezve...

Sorszámodat bachatod, ha az ügyintézők a szegregációban csak 2 számjegyig tanulták a számokat, annál nagyobbal nem mernek foglalkozni (ezt is láttam)...

Régen nem volt ilyen ott, akkor még működött a hely rendesen... érkezési sorrendben hívtak be (kivéve ha volt foglalásod), lehet azóta változott és a "bonyolultabb" dolgokra, mint pl. egy új személyi elkészítése, már csak egy ember van felkészítve, a többi épp most érkezett valami OKJ-s tanfolyamról... ahol csak annyit tanult, hogy nyomd meg ezt a gombot, majd azt majd aláírás pecsét...

 

Az legyen az ő dolga, hogy mit csinál majd, hogy oldja meg... de nem lesz egyszerű oda bejutnia a felséges ügyintézőkhöz... főleg mert rendszeresen megy oda a komplett kiccsalád, holott csak egynek van ott dolga... de a többi megy vele támogatásnak... szoktam arra menni, láttam, ahogy özönlöttek befelé...

 

 

Előzmény: W_B (76836)