masterflash Creative Commons License 2021.08.05 0 0 120883

Igen, de mivel a javaslataidat megfogadva kivettem a nyelves visszacsapót, meg beraktam a két ívet a könyök helyett, így a kiadódó távolság nem rakható ki két közcsavar és egy karmantyú segítségével.

 

A két fekete cső közti távolságot kellene még összehoznom, de nincs már ötletem rá, hogy fittingekből azt hogyan tudnám kirakni!?

Még a hollandert majd odapróbálom, de szerintem az sem fog összejönni a plusz közcsavarral az is hosszú lenne.

 

Van valami ötlet az egyedi közcsavart leszámítva?

 

 

A menetmetszőt  így is, úgy is meg kell vennem, mert horganyzott szál anyagból dolgozom, a közcsavarhoz meg, van elképzelésem, hogy tudom megoldani majd, de kiderül, hogy mégsem úgy van az!

 

Közben még azon jár az agyam, hogy iszap leszedőt, meg azt a mikrobuborék kiszedőt csak berakjam e, nem akarom utólag basztatni már többet, ha lehet, és nem tudom, hogy eljön e az a pillanat, hogy azt mondom majd, hogy bassza meg, csak be kellett volna raknom!? A sárga téglalapba, talán beférne a buborék leszedő is.

 

Hely már nem nagyon van, a 2" szűkítő a kazánnál van, a másik végén az 1"-os ív meg már a faltól 30-50mm-re.

Előzmény: Kapocska (120881)