cyr45 Creative Commons License 2021.08.03 0 0 46

Sziasztok, többi vénség!:-)

 

Mint új jelentkező, (és régóta hetvenen túli) örülök, hogy -véletlenül- ráakadtam erre a topic-ra.

 

Egyben gratulálok, hogy milyen egy pörgős hely ez!:-))

Öt nap múlva lesz három éve, hogy utoljára hozzászólt valaki.

Nem kéne ezen változtatni?...

 

Talán csak nem halt ki/meg még mindenki, aki 70-en túli is, és -ettől függetlenül- net-ezik is?...

 

Magamról: Személyi számom egyessel kezdődik, a nick-em a Cyrano rövidítése, + a születési évem.

                Mert szeretek csipkelődni, de állom is! Sőt, néha még verselésre is vetemedek!:-)

                Több, mint fél évszázada van egy Sárkányom, és közös felnőtt fiunk+lányunk.

                Az ő jóvoltukból összesen öt unokánk, 1,5 és 21 év között, fiúk-lányok vegyesen!:-)

                Magasságom 182, 186-ról sikerült ennyire összemennem, a sorozáskor annyi voltam.

                A súlyom jelenleg bőven mázsa feletti, ami viszont (ugyanakkor) csak 85 volt.:-(

                Hobbim az úszás, kölyökkoromban igazolt versenyző is voltam, semmi kiemelkedő.

                De azért a Balatont minden évben át szoktam úszni, évtizedek óta!

 

Na ez -gondolom- bőven sok volt, most ti jöhettek a bemutatkozással, ha akar valaki?

 

De, ha nem, attól függetlenül is meg lehetne próbálni új életet lehelni ebbe a topic-ba!

Részemről ennyi volt az első próbálkozás...