elsava Creative Commons License 2021.07.29 -8 4 134282

Köszönöm,

anélkül, hogy nagyon vadvizekre eveznek, sajnos tény, hogy az átlagember a hajozasrol csak negativ híreket lat - olvas es fogad be. Hiszen mi is történhet a Dunán ? hídláb talalat, havaria, süllyed, felakadt, vagy épp tegnap leszabadult, de a napi realfolyamatokrol mar senki sem ir, hiszen ez mar általában céges belügy. 

 

Pontosan ez az a Forum az, ami minimum 10 - 15 eves háttérrel egyfajta Dunai könyvkent is funkcionál, es közben Kepes ezt a világot is több szempontból bemutatni...

En sem vagyok dr. Bubo, en sem írtam eddig sem megdönthetetlen tényeket, csupán azt próbáltam meg érzékeltetni, hogy a világ, plane a hajózás egy cseppet színesebb, es sokoldalúbb annál, mint amit a napi media láttatni akar.

 

Es sajnos mindent, amit egyszer mar kidobtunk az hetköznapokbol, a napi realgazdaságból, sokkal nehezebb pótolni es ujra felépíteni..

De mint tudjuk, vannak itten nagytudású szakertök, csak meg nem tudjak, hogy mihez is akarnak szakerteni...

A nemzeti mosogepszereles kimagasló kepessege sajnos ebben az érvrendszerben sajnos lehet, hogy keves lesz.