nazareth Creative Commons License 2021.07.27 0 1 20065

Eladáson nem gondolkoztam. Igazából életem első 3D-modellje volt, inkább csak azért csináltam, hogy kipróbáljam magam (meg a nyomtatót). Ha szeretnél egyet-kettőt, szívesen adok, viszont teljes flottára valót nem terveztem nyomtatni. Ami azért sajnálatos, mert optikailag a Roco kapcsolója talán szebb (bár mintha túlméretes lenne), viszont nem működőképes (le kell emelni a kocsit a pályáról a szétkapcsoláshoz); az enyém viszont többé-kevésbé működőképes (bár annyira sajnos nem pontos a nyomtatóm, hogy egyik oldalról is szétkapcsolható kapcsolókat tudnék csinálni, jelenleg mindkét kapcsolónak vissza kell húzni a fülét), viszont elég nagy szórással dolgozik a nyomtatóm, hogy nagyobb mennyiséget már úgy kelljen összeválogatni, és festés előtt itt-ott megigazítani. 

 

Én NEM362-es kapcsolókat nyomtattam magamnak, de természetesen a szükséges paraméterek ismeretében bármilyent tudok (nyomtattam pl. Szilihez is olyan univerzális kapcsolót, ami akad a kengyelessel és a Roco kurz-cal is(!), és nem kell a fecskefarkas toldással bajlódni, hanem közvetlenül beszerelhető a forgóvázba). 

Előzmény: szergely22 (20061)