Vacskamati Creative Commons License 1999.11.24 0 0 118
SkydiveR:Koszi a linket, a tulipan mukodott rendesen, csak sokat fogyaszt:))

Elfelejtettem odairmin, hogy az a a maszlagos poen mar vagy 1 eve volt, de azota is nehezen feledem, ha latta valakia Meztelen Ebedet William S. Borroughs-tol(ki nem??!:), akkor lehet valami fogalma a feelingrol... Szoval maszlagot csak ovatosan, megbizhato haveri korben 3 napot raszanva... De inkabb sehogy.
Most viszont a 7vegen egy regi almom valt valora, sikerult nemi igazi kalapossal setalni. Eloszor fel8kor haverral fevvettunk a fejunkre fejenkent egy negyed kalapot (hogy hogy nem esett le ??! :), majd raketaval indultunk a Muveszbe megnezni Az Alkemista es a Szuz-et.(Nezzetek meg, egy pelda arra, hogy azert meg mindeig tudunk mi magyarok jo filmet kesziteni! Addig is tamogatjuk a hazai ipart :)) Szoval nagyon tetszett a film es nem csak a hangulatunk miatt. Ezutan mar igen-igen mukodni kezdett a dolog, elindultunk a Fregattba. Szokasos feeling az ajto elott:Bent sok ember, zart hely, pincehelyseg... Szoval seta a Dunaparton szakado hoban. Parkoloba be, tekerjuk a lantot. Valaki beparkol, mikozben epp felrakjuk a kalapunk maradekat (egy kalap volt kettonknek, de megse fazott a fejunk :)), felnezunk, hat a _rendorsegi_ parkoloban acsingozunk, a fazon kiszall, es rankzarja a korlatot. Aki iameri a Vamhaz Ternel a pesti partot, az tudja hogy ott a Vizirendorseg, es a Hatarterulet leven az nemzetkozi -szigoruan orzott- kikoto. Hangulat csucson, (hittuk) irany inni a Burger Sittbe. Hogy ott mi volt... Ezt szerintem laikusmak leirni nem igazan lehet... Lenyeg, hogy egy bizonyos feltunosegi szint utan irany a Gellert-hegy, es seta _hajmali 3ig._
A legszigorubb resznel vagy 2 oran keresztul beszeltunk egymashoz veletlenszeru palyan setalva(hogy hanyszor mentunk vegig ugyanazokon az utakon...:)) egymas megerteseben addig jutottunk, hogy tekintve, hogy pszichodelikus palyan kileptunk a fizikai univerzumbol, (Aldous Huxley:LSD opens the doors of perception+Jim Morrison:Break out to the Other Side) mivel egyszerre vagyunk mindenhol es sehol, lelkileg erezzuk, ertjuk 1mast, de a beszedhez ter es ido kell, ami ugyan osszekot minket, de a masik felunk a 4 dimenzioban eppen mashonnan szemleli a vilagot, ezert a kulonbozo tenykoordinatakbol beszelve lehetetlen 1mast megertenunk. (legalabbis utolag atbeszelve ez alatt a 2 ora alatt mind2en ugyanazt a kovetkeztetest vontuk le.) Volt olyan mondat is, hogy ha sikerul 1mast megertenunk, sikerulne kidolgozni egy kozos nyelvet, amit akar mas eletformakkal valo kommunikaciora is fel lehetne hasznalni, de eleg hamar belettuk, hogy egymas megertese abszolut onellentmondas.
Talan egy peldan keresztul:
Csorog a mobil, elovesz, ranez. Csorges abbahagy. Mondja: 1 ora. Ido. Ahhh (legyintes az ido fogalmara.)
Kerdezem: Es arrol, hogy 1 ora van, mi a velemenyed? (marmint azert a Gellert-hegyen)fuj a szel, hideg van, de kinek van kedve ilyenkor barhova is menni, amikor ugyis minden mindegy a reg elhagyott fizikai vilagban. Csak hat megszoktam, hogy van egy -egyedul 1*, maszlag altal lerombolt- nagyon eros tudati mag, ami barmilyen szintu szetszakadas eseten is mukodik, hazavisz, betakar, sodor, stb.) Szoval vigyaztam a firsttimerre.
Valasz:Hat ez attol fugg, hogy te y pontbol vagy x tengelyrol kerdezed-e..... xo)

Egyebkent nem tudom, lehet-e ilyesmire buszkenek lenni, de meg _soha_ nem voltam (na jo, maszlag, de akkor ontudat se sok volt..) olyan allapotban, hogy ne tudtam volna lantot tekerni. Pl a Gellert-hegyen is egy dolgot ertettunk meg egymastol:"Spangli?" Erre a muveletet -begyakorlottan- kettesben vegeztuk, metakommunikacioval. Szavak mar reg nem leteztek. De az a Nyugalom, Termeszet-erzes...
Maskor pedig tripp csucsan kertek meg a haverok, hogy alkossak 1et, de en mar reg nem kivantam. Megsodortam, pedig kozben kimasztak belole a kukacok, es csak az ures papir maradt. Csak az ontudatom melyen tudtam, hogy nem kukacok vannak benne:))
Heavenicetrip4ALL! (A Gomba oltson katr bennetek spanglival! :)
Na nem, ez itten nem felszolitas, hiszen azt buntetnek ;-/