ötbites stihles ziles Creative Commons License 2021.07.24 0 1 74021

Szia...kézikönyv-azt nem tudom,hol lehet...,de könyv nélkűl pár dolog...

Motorolaj-bármi,kerti gépekbe szánt 4t motorolaj,ezek általában SAE 30 szintű,egyfokozatú motorolajok,akár pl a Briggs gyári fekete dobozos olaja,akár a Stihl 4t olaja,akár pl a MOL Garden 4t olaja...illetve vannak jobb minőségű,magasabb teljesitmény szintű olajok is ,én pl ugy mondom,amit a Ladába raktunk jó olajat annó,az ide is bőven elég-15-40,én pl 20-50 Agip SHD párti voltam sokáig...20 óránként cserélve-vagy évente

100-as benzin nyugodtan mehet bele...nem árt neki,sőt,a kevesebb alkohol miatt kevésbé árt,mint a többi..

Benzinmotor használata tanulható-nem ördöngősség.Olajszint ellenőrzés,légszűrő ellenőrzés,szivató használatának rendszere-ha nem automata. Az adott gépnek mik azok a helyzetek,amik akár szállitáskor,akár tároláskor,akár használatban nem tesznek jót-tehát mennyire emelheted,fordithatod fel,döntheted meg-ilyeneket kell szem előtt tartani.Pl alap,hogy a gyertya felé nem döntögetjűk,inkább csak ellenkező odalra,de teli tankal inkább nem,tehát érdemes pucolás előtt inkább kijáratni a benzint,mintsem telitankolni...ezek meg nem sok könyvben vannak leirva...

Előzmény: Rita7107 (74020)