kaktusz 22 Creative Commons License 2021.07.18 0 0 172249

Ha a karbi be van jól állítva (Jikov) , akkor az nem rohad le az úton. Az úszó miért akadna fel, ha az pontosan van beállítva? Ott valami baj van a beállítással. (az elején volt nekem is) Mindent meg kell csinálni egyszer jól és nincs vele tovább gond. Amint írtam, hogy türelemmel kell visszahajtogatni az úszóját, hogy a ház oldalához ne érjen  sehol. + fontos, hogy a ház alja felé le tudjon menni megfelelően, hogy a tűszelepet nyitni tudja jól!!!! (Amennyiben ez nem jól áll a benzin utánpótlása nem kielégítő és lehörög a motor. Akkor szokták emelni az üza. szintet túl magasra, hogy kapjon nagy fordulaton is anyagot. De, nem ez a megoldás) Persze a kopott dolgokat is ki kell cserélni benne. (tűszelep, úszótengely esetleg úszó) Valamint a 40 év alatti lerakódást kitisztítani alaposan. Ezután működnie kell, mint a "svájci órának" 16 Km-re horgászom otthonról (oda-vissza 32 Km). Majd minden nap kimegyek. A két év+ az idei fél év alatt egyszer volt egy dugulás miatti leállásom és az is az elején, mert nem voltam alapos a karbi kitisztításakor. Ezeket nem is neked válaszolom, hanem általánosan írom le. Neked a Dellorto a jó választás, mert nem "bírtál" a Jikovval. Megértem és akceptálom.

Előzmény: subaaa (172248)