pindiy Creative Commons License 1999.11.19 0 0 131
Kedves rezső
Eltekintve attól, hogy sem a MAZSIHISZ sem mások akik antiszemitázgatnak nem esküdt ellenségei a Fidesznek és közülük igen sokan sokat is tettek a választási sikerért, hadd ne beszéljünk a dologról, mert ki foglak gúnyolni.
itten van viszont a Virge ami egy prima illusztráció az elmondottakról.
Virga mint virtuális lény nem fidesz közeli irásai alapján (meg ahogyan ezt tán valahol modta is.)
igen ám de ölég aktiv zsidózó.
Miután én az általa felsoroltakat nem vádoltam antiszemitzmussal ugy döntött, hogy ennek ellenére leírja, hogy biz az szdsz (vagy most én) azt mondom róluk, hogy antiszemiták.(Hogy mér mondanám a H.Á-ről nem tudom nem is azt mondtam csak csacska legfeljebb).
A következő beírás mondjuk az ijf. de nagyon buta Brókerkéé aki viszont az írja, hogy a pindiy zsidó de még faggyúszagú is.
Most pindiy ordithat, hogy itten antiszemiták vannak kérem szépen, a virge meg hogy az ő általa nevezettek le lettek antiszemitázva.
következésképpen pindiy antiszemitázza a kormányt.
A kormány tiltakozik a pindiy antiszemitázása miatt következésképpen egy platformra kerül a pindiyt bíráló háromdimentióssal és avval a kis ijfú fasszal.
Nos a dolog igy müködik, de tudok ollat akit irhattam volna a két másik szereplő hellettt.
Ezeket a trükökket már szilvafa koromba jó ha tudtam.
Szóval azér nem semmi, hogy illen ócska trükökk ellen azér mérvadó körök nem találnak ellenszert.
Itt kérem még szem nélkül is királynak lehet lenni.
Bár a mósópor eladásnál illenekre nem kell számitaní.

Előzmény: rezső (128)