Ratatata1 Creative Commons License 2021.07.04 0 7 8111

Huhh nekem nagyon jó estém volt tegnap. Van egy beugrósom, pár évvel fiatalabb nálam, olyan negyven közepe lehet. Régebben gyakrabban találkoztunk, de nem lett komoly a kapcsolat, ő erre ment, én arra. A szex olyan átlagos volt vele. Pár hónapja átjött este, kicsi dumi, kicsi koccintás, hogy lazuljon a hangulat. Na nekem nem kellett sok, szex után befeküdtem a kádba, és megkértem, hogy guggoljon az arcom főlé, és pisiljen le. Nehezen ment neki, félt, de aztán nagy nehezen sikerült. Csodálkozott, hogy mennyire élveztem, de szégyellte magát nagyon, tökre zavarban volt. Na de mostanra úgy belejött, hogy még!!! Ettünk sok hideg dinnyét tegnap, rá egy fincsi rozé fröccsöt, mondanom sem kell, hogy legyen muníció. Póz a szokásos, én a kádban fekszem, ő felettem guggol, én nyelem, nyalom, ujjazom, ő pedig csak ereszti és nyög! Most már ott tartunk, hogy utána letérdel elém, nagyra nyitja a száját, és addig nem enged el, amíg belé nem ürítem az összeset. Közben néha be is kapja, bele is kortyolgat, de többnyire kifolyik a száján, és végigcsurog a nagy mellein. Hát ilyen estém volt tegnap. Szerencsére nincs gyakran találkánk, mert utána napokig nem térek magamhoz, csak ezen jár az eszem, megőrülök tőle!