BMWr65 Creative Commons License 2021.06.30 0 0 2424

Üdv Mindenkinek!

Kérlek benneteket, hogy ötlettel segítsen aki tud.(de ne azzal,hogy dobd ki mert ezt én is tudom). Galaxi A21S telóm van.

A rendszer már korábban jelzett,hogy frissítések állnak sorba végezzem el. Nem foglalkoztam vele,majd pénteken (jun 25) 

úgygondoltam,had menjen. Késő este volt nem nézegettem, csak másnap kellett volna egy sms-t küldenem. Nem bírtam megírni mert megjelenet egy szürke inzertbe az üzenet, hogy multimédiás átalakítás folyamatban. Ezzel nincs is baj,ha kell hát alakítsa (eddig nem emlékszem ilyenre). A gond az, hogy ez az üzenet nem tűnik el akármit csinálok.Nem tudom megírni az sms-t mert takarja a billentyűket. Akkor tűnik el ha kikapcsolom a telót és újra indítom. Most az történt, hogy felhívtam egy számot majd kicsöngés közben kiírja ebbe a szürke inzertbe,hogy hívás átirányítás. Majd ott hagyja nekem mint eb a .......-t. Tippet szertnék tőletek kérni olyat ami használható, ismerősök azt mondták (persze ilyenük még nem volt csak tudják) hogy valami gyári visszaállítást csináljak. Halvány gőzöm sincs róla mi az de az okosok tudják, hogy egy csomó adatom el fog veszni. Nem szeretném de ha ez az ára hogy jó legyen,(megszerettem) ám legyen,De hogy csináljam????

Ha tud valaki segíteni előre köszönöm. T:   BMWr65